Apartamento Fortemares Praia Do Forte
Το Apartamento Fortemares Praia Do Forte Κάμπο Φρίο 65 τ.μ. Βρίσκεται σε παραλιακή τοποθεσία με θέα στην πόλη. Μουσείο Σερφ απέχει 12 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Η Αγορά Χειροτεχνημάτων βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ.
Το Apartamento Fortemares Praia Do Forte διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει πετσέτες.
Για την εξυπηρέτησή σας, το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάμπο Φρίο11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Fortemares Praia Do Forte;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Fortemares Praia Do Forte στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Fortemares Praia Do Forte;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Fortemares Praia Do Forte αποτελεί 108$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Fortemares Praia Do Forte;
Το το Apartamento Fortemares Praia Do Forte παρέχει ιδιωτική στάθμευση.